Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
agam
agam
29-10-2010 20:42 21698 15

Remont łazienki- nowe reguły

Chciałam zapytać osoby które zajmują się w Norwegii remontami domów, jak wygląda przestrzeganie nowego prawa dotyczącego remontów łazienek. Jestem po lekturze ...

orime orime 2 godziny temu

To wszystko zależy od tego co jest do zrobienia. Każda łazienka jest inna. Były małe łazienki a dużo narożników półeczek to wiadomo że czasowo i finansowo ...

Sta. Kel
Sta. Kel 19-08-2010 21:02 14195 57

moje kotłowanie,czyli gotowanie

Witam wszystkich,może spodoba Wam się pomysł na dzielenie wypróbowanymi przepisami.Na internecie jest wiele stron,blogów i książek z przepisami,od jakiegoś ...

orime orime 3 godziny temu

Sklep

Od redakcji

Złotówka, dolar i euro w odwrocie. Korona norweska z poprawą kursu

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Złotówka, dolar i euro w odwrocie. Korona norweska z poprawą kursu

Luki KW Luki KW 4 godziny temu

takie pytanie, kto pisze te artykuły u was?ten rokokowy mądrala czy jeszcze kogoś macie ?

Od redakcji

Norweska stolica sparaliżowana. Oslo zamknięte dla ruchu kolejowego

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweska stolica sparaliżowana. Oslo zamknięte dla ruchu kolejowego

Krzysztof .... Krzysztof .... 6 godzin temu

To zawsze ten sam problem nie do rozwiązania.

Od redakcji

Norweskie restauracje w przewodniku Michelin. 20 lokali z wyróżnieniem

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweskie restauracje w przewodniku Michelin. 20 lokali z wyróżnieniem

kotadolf . kotadolf . 19 godzin temu

Jesli moge cos dodac od siebie,jako bywalec barøw røznej kategorii,to najwieksze szanse na wyrøznienie maja miejsca ktøre: 1. podaja duze talerze (dla ...

Hehla
Hehla
27-08-2013 13:16 9366 5

Remont lazienki

Witam, Chodzi mi o remont lazienki. Chce kupic dom ale wg. raportu hydraulicznego w lazience jest problem. Po pierwsze na podlodze jest zly spadek a po drugie ...

Angelika Mojak Angelika Mojak 22 godzin temu

Co dla kogo jest średnim standardem, cena wykonawcy-zależy na kogo trafisz, bywa że to najwyższy koszt.. A jeśli chodzi o płytki to również rozbieżność cenowa ...

Per Runar Johanson
Per Runar Johanson 29-03-2013 19:56 4546 26

otwarcie sklepu polskiego

Witam czy ktos sie nie orientuje jak mozna otworzyc sklepik z polskimi towarami spozywczymi albo tez innymi. Prosze o jakiekolwiek informacje

Angelika Mojak Angelika Mojak 23 godzin temu

Jeżeli faktycznie nie ma w okolicy podobnego sklepu, to myślę że to bardzo dobry pomysł. Zwłaszcza jego usytuowanie w pobliżu dużego osiedla może pomóc w ...

Od redakcji

Duże zmiany w norweskiej polityce. Kolejna partia rozpoczyna wyścig po władzę

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Duże zmiany w norweskiej polityce. Kolejna partia rozpoczyna wyścig po władzę

Tomasz012 Tomasz012 2 dni temu

Panie kotadolf nie na miejscu jest tu obrazanie tym bardziej ze nie masz nic do powiedzenia . Wroc i siedz w swoim kraju obrazaj swoich. Daj im rządzic w swoim ...

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok