Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
Jacek Duda Zbigniew Karpinski ON Tamten noregg Łukasz Ch orime (10322 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
ja nic nie zrobiłam z nim... Pewien z forumowiczow, ktorego rowniez wsrod nas nie ma, naopowiadal mu głupot i tyle. Bumell sie juz do mnie nawet poza forum nie odzywa, a mial mnie uczyc na nartach jeżdzic. Wiec ten co namieszał, powinien w morde dostac i tyle. Bo pewnie nagadal chlopakowi bzdur.
To jest niemożliwe, ze ktos z toba rozmawia, jest wszystko ok,ustalone pewne granice ( chodzi mi ze bumell jest zonaty, ale nie przeszkadza to, zeby na narty isc) i nagle znika, a na smsa odposuje, ze ma duzo pracy...
Po prostu ktos wykonal krecią robote, ja wiem kto, bo nawet na priv sie wypytywal co tam z bumellem i ze mną , i sensacji szukal...
Masakra, jakei te chłopy mają gęby głupie i plotkarze i zmyslacze pierwsi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
Hilton napisał:
ja nic nie zrobiłam z nim... Pewien z forumowiczow, ktorego rowniez wsrod nas nie ma, naopowiadal mu głupot i tyle. Bumell sie juz do mnie nawet poza forum nie odzywa, a mial mnie uczyc na nartach jeżdzic. Wiec ten co namieszał, powinien w morde dostac i tyle. Bo pewnie nagadal chlopakowi bzdur.
To jest niemożliwe, ze ktos z toba rozmawia, jest wszystko ok,ustalone pewne granice ( chodzi mi ze bumell jest zonaty, ale nie przeszkadza to, zeby na narty isc) i nagle znika, a na smsa odposuje, ze ma duzo pracy...
Po prostu ktos wykonal krecią robote, ja wiem kto, bo nawet na priv sie wypytywal co tam z bumellem i ze mną , i sensacji szukal...
Masakra, jakei te chłopy mają gęby głupie i plotkarze i zmyslacze pierwsi.

Aha , tak to było ........., no szkoda , bo lubiłam bumella
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
julita angel
(babka.samo.zlo)
Wiking
SERNIK- probowalam upiec kilka razy z norweskiego sera, ale do tej pory nie udalo mi sie znalezc 100% odpowiednika serka smietankowego, no wiecie, tego w wiaderkach ze starej, dobrej Bidronki.. Osobie, ktora pomoze mi w znalezieniu wlasciwego zamiennika, obiecuje NAJWIEKSZY kawalek ciacha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
babka.samo.zlo napisał:
SERNIK- probowalam upiec kilka razy z norweskiego sera, ale do tej pory nie udalo mi sie znalezc 100% odpowiednika serka smietankowego, no wiecie, tego w wiaderkach ze starej, dobrej Bidronki.. Osobie, ktora pomoze mi w znalezieniu wlasciwego zamiennika, obiecuje NAJWIEKSZY kawalek ciacha

Przepis na twarog domowy w norweskich warunkach
1.kupic KULTURMELK firmy TINE [opakowanie w granatowe kwiatki}
2.wziac wysoki garnek zagotowac w nim wode
3.do gotujacej wody wstawic zamkniety kartonik z mlekiem
4.gotowac okolo 5,5 minuty i pozostawic w garnku az ostygnie woda
5.wylac na geste sitko lub gaze/pieluche tetrowa, pozostawic az odcieknie i twarog gotowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
PATRYCJA W
(patrycja24)
Nowicjusz
ja robie sernik bez problemu w No
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
orime
(orime)
Wiking
Jeśli wesele jest „po waszemu „ będzie niezapomniane .
Widziałam też że można na weselu sobie tatuaż zrobić , na pewno na zawsze w pamięci i na ciele.
Jeśli chcesz by goście zapamiętali Wasze wesele przygotuj dla każdego coś wyłącznie dla niego .
fxpartnerzy.pl/jakie-alkohole-warto-zakupic-na-wesele/

Warto jest też poczytać sobie na stronie jakie alkohole dobrze jest serwować gościom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok