Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Do Oslo nadciąga komunikacyjny chaos? Zatory drogowe kosztują miliardy koron - Norwegia

Czytali temat:
(147 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Do Oslo nadciąga komunikacyjny chaos? Zatory drogowe kosztują miliardy koron
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eli Bulls
(Niezainteresowany)
Wiking
Niezle. Jak zwykle wina obarcza sie kierowcow. Zamykanie dodatkowego pasa jest kolejnym pomyslem na wygnanie ludzi do komunikacji miejskiej. Korki? - wina kierowcow. Zdewastowane drogi? - wina kierowcow. Kiepskie a raczej niebezpieczne warunki jazdy? wina kierowcow. Tylko ja sie pytam! Gdzie ta kasa z podatkow, oplat i chorych danin na rzecz gmin, bramek, panstwa, statens! Najlepsza metoda w tym kraju to zwalac wine na innych i napelniac gminne kasy. A kierowcow je...c. Niech smigaja rowerami ). Powiedz mi kolego urzedniku jak mam odstawic dzieci do szkoly, przedszkola? Jak maja poruszac sie osoby starsze, niepelnosprawne itp? Przyladow jest conajmniej 1000. dla wielu ludzi samochod to nie tylko wygoda ale koniecznosc. Ja zaczynam prace o 5,30. Pokaz mi srodek transportu publicznego ktorym dojade na 2 koniec miasta hipokryto!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:38  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kotadolf .
(kotadolf)
Wiking
Oslo - Stolica - Norwegia - Chaos - Komunikacja - Zator'y (nie mylic z Energilandia) - Miliardy - tez mi sensacja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sławek S.
(grucha_brd)
Wiking
O 5:30 nie ma korków, już nie przesadzaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eli Bulls
(Niezainteresowany)
Wiking
Slawek. Jasne ale jesli jestes pozbawiony samochodu to dupa w kwiatach. Do tego dazy ten chory pomysl. Mysl szerzej albo nos luzniejsza czapke
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polnor
(Polnor)
Wiking
Dobrze ze we Warszawie i Berlinie nie ma zatorów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
Nie porównuj miast do wioski !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok