Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Nav nie płaci za zwolnienie lekarskie - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Jacek Duda Zbigniew Karpinski mart enty Riggman Patryk19961 (762 niezalogowanych)
1 Post
Patryk19961
(Patryk19961)
Wiking
Witam, nav nie płaci za zwolnienie lekarskie bo nie mogą się doprosić mojego poprzedniego pracodawcy o przesłanie do nich lønnsslipp i wysyłają do nich listy i co nie tylko i nic zero odpowiedzi a tym bardziej ze mną nie chcą pisać ani rozmawiać bo ta firma to zawodowi oszuści więc wiedzą co robią.. i oczywoście za pierwsze 16 dni też mi nie zapłacili.. wysyłałem do nav moje lønnsslippy z tamtej firmy ale oni jakby w dupie to mieli i tak jak by musieli mieć centralnie od tej firmy a nie tak że ja sobie to do nav wyślę ale przecież pieczątki i wszystko jest więc co oni myślą że ja to podrabianym jak widać nawet z jakiej poczty to było wysłane w sensie z byłej firmy. Walczę już tak z pół roku jakieś i mam dość szczerze mówić. Czy jest jakieś rozwiązanie na tą patową sytuacje? Z góry bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Jeśli nie jesteś w stanie dogadać się z pracodawcą to chyba czas skorzystać z pomocy. Może być adwokat (najlepiej związkowy, z jakiegoś ubezpieczenia, albo fri rettshjelp jeśli ci się należy). Ew. Forliksrådet w twojej gminie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
446 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok