Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Koniec przywilejów dla aut elektrycznych w Oslo i Akershus. Nie mogą korzystać z buspasów - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Joanna Kuchnicka J M noregg Miroman Riggman Myśliwy (291 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eli Bulls
(Niezainteresowany)
Wiking
pogielo ich do konca juz. teraz nie da sie juz dojechac w rozsadnym czasie do roboty a "madre glowy" wymyslily kompletne zapekolwanie ulic. Dla niedomyslnych - tym sposobem zmusza nas do transportu publicznego. Calkiem w norweskim stylu. Nie wiem kiedy ten narod oprzytomnieje. Co kwartal nowe genialne regulacje. Trzeba bedzie szukac roboty gdzies na wsi bo tutaj nie da sie zyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Ta później ze wsi o 5 rano żeby dojechać do miasta. Mam tą "przyjemność "
Zgłoś wpis
Oceń wpis:10  
Odpowiedz   Cytuj
1508 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Niezainteresowany napisał:
.Nie wiem kiedy ten narod oprzytomnieje.

Dlaczego ktos ma przytomniec? Sam oprzytomnij i przeprowadz sie w dowolne miejsce na swiecie ktore WRESZCIE bedzie tobie odpowiadac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-27  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
Oooooo pani Joanna się obudziła z zimowego snu …. Ale rozumu nie przybyło .. pętla się zaciska na wszystko i wszystkich w norge!! Pamietajmy ze w norweskim parlamencie jest zmiana pokoleniowa … czyli na gorsze … w polskim parlamencie tez powinna być zmiana pokoleniowa czyli na lepsze !!! Wszystkich ze starego ustroju wywalić na zbity ryj!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
TOMASZ GROTYNSKI
(ThomasGrotynski)
Wiking
Ja mam pytanie , jakim prawem elektryk ma prawo jechać pasem dla autobusów a ja moim tdi nie? W czym tkwi sensowna różnica między mną i kierowca elektryka, bo obaj jedziemy do tego samego miejsca? Pojebany przepis , pojebanego kraju. Jak zwykle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:32  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Właśnie tak.
dlaczego te złomy elektryczne, których wyprodukowanie i użytkowanie zanieczyszcza jeszcze bardziej tą malutką planetę Ziemię we wszechświecie, maja mieć jakieś przywileje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
Gdzie jesteśmy obecnie?

„Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy”
Zgłoś wpis
Oceń wpis:8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
Trzeba grzecznie chodzić do pracy i dymac na raty …właśnie zerkałem na kalkulator kredytowy ..na dzień dzisiejszy kredyt na 25 lat 2.000.000 nok do spłaty 3.800.000.- Dosłownie lux kraj do życia a utrzymanie auta to koszt poraża .. heja heja norge nie stać pojechać z rodzona do innego miasta na na kilka dni pozwiedzać, w PL.. ludzie częściej jadą z rodzona nad morze czy w góry niż Norwegowie po swojim kraju.. same bramki w NO ograniczają wyjazd..
Bo drogo .. a 2 grogi na krzyż wmiare dobre.. nigdzie niema miodu ale bycie u siebie to przebija wszystko .. zaraz 17 maja .. ubiorą sie w bunady i będą zgrywać super naród ..a obcokrajowcy będą sie chować po kontach ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Chyba miales na mysli po katach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok